Reverzní osmóza TRINITY 600

Kód: FILQUROTRINITY
18 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Bezzásobníkový systém reverzní osmózy Quell Trinity 600 má přibližně třetinovou velikost oproti standardním RO systémům, instalace zabere polovinu času a poskytne Vám stokrát více vody než běžné reverzní osmózy. 

Zdá se Vám to příliš dobré na to, aby to byla pravda?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co znamená bezzásobníkový systém reverzní osmózy?

Ve většině reverzních osmóz je proces filtrace tak pomalý, že napuštění obyčejné sklenice filtrovanou vodou trvá i 10-15 minut. Proto se k reverzním osmózám montují zásobníky na vodu, kde se filtrovaná voda nasbírá, aby byla v případě potřeby k dispozici v dostatečném množství. Zásobníky jsou však nevzhledné, zabírají hodně místa pod kuchyňským dřezem nebo umyvadlem a když jste například na dovolené, může v nich voda stát i mnoho dní.

RO ugly system

Quell Trinity 600 je průtokový systém reverzní osmózy bez potřeby zmiňovaného zásobníku. To znamená, že voda se čistí přes vícero filtrů a teče přímo do Vašeho vodovodního kohoutku. Dostanete tak okamžitě neomezené množství kvalitní a čerstvé filtrované vody.

Ať umístíte RO systém na podlahu nebo pod dřez, vždy Vám zabere s rozměry 25x25x45cm jen minimum úložného prostoru, kterého je většinou nedostatek. S přístupem k výměně filtračních vložek přes přední magnetický kryt je navíc údržba mimořádně jednoduchá a proto ideální pro každou domácnost.

RO pod drezom 2 

 

Moderní design s čerpadlem a přímým průtokem bez zásobníku

S Quell Trinity 600 už nebude žádné čekání na naplnění zásobníku. S vysokou průtokovou kapacitou 2500 l za den máte okamžitě neomezený přístup k čisté vodě. Integrované tiché magnetické čerpadlo zajišťuje dostatečný tlak vody pro vysoce účinnou filtraci i v případě, kdy je tlak vody ve Vaší domácnosti příliš nízký.

 

Čtyřstupňová filtrace

Kompaktní reverzní osmóza Quell Trinity 600 nabízí extra vysokou filtrační účinnost se schopností odstranit téměř všechny kontaminanty z vody.

1. a 2. stupeň: Kombinovaný filtr PP / CB (Polypropylen + CarbonBlock)
Odstraňuje suspendované částice jako usazeniny, rez, chlór, prchavé organické látky, pachuť a zápach.

3. stupeň: Osmotická membrána 600GPD
Polopropustná osmotická membrána pomáhá zbavit se těžkých kovů jako železo, měď, chrom, olovo, fluoridy, dusičnany, viry, bakterie a soli. Propustí jen molekuly vody.

4. stupeň: Filter s granulovaným aktivním uhlím (GAC)
Absorbuje organické chemikálie, pachy a zlepšuje chuť.

RO krabica s filtrami

 

Vysoká kvalita vody s neuvěřitelnou efektivitou

Zefektivněním procesu filtrování vody vytváří Quell Trinity 600 v porovnání s běžnými reverzními osmózami jen minimum odpadní vody potřebné k výplachu osmotické membrány, což z něho dělá jeden z nejúčinnějších dostupných systémů reverzní osmózy.

Inteligentní vodovodní baterie s indikací potřeby výměny filtru

Quell Trinity 600 je vybaven “Smart faucet”- vodovodní baterií s LED barevným indikátorem. Ten Vás upozorní na pokles kvality vody, abyste mohli zkontrolovat stav Vašich filtrů a vyměnit je dřív, než Vám voda přestane chutnat. Systém indikuje každý filtr samostatně a upozorní na skutečnou potřebu jeho výměny. Pro výměnu filtrů není potřebný odborný zásah, zvládne to každý během pár sekund.

 RO smart bateria

 

Pokud tedy hledáte řešení pro filtraci vody, které Vám může poskytnout pouze reverzní osmóza a chcete ušetřit místo pod dřezem a mnoho starostí s tím spojených, bezzásobníkový systém Quell Trinity 600 je ideální pro Vaši domácnost. Snadno se instaluje, udržuje a co je nejdůležitější, je efektivnější než většina jiných osmóz.

Přednosti bezzásobníkové reverzní osmózy Quell Trinity 600

  • Moderní a kompaktní design vhodný do každé kuchyně
  • Malé rozměry, snadné umístění pod dřez
  • Systém s čerpadlem vhodný i do domácností s nízkým tlakem vody
  • Okamžitá dostupnost filtrované vody v potřebném objemu
  • Nejnižší spotřeba odpadové vody
  • Indikace potřeby výměny konkrétního filtru
  • Cenově dostupné filtry s dlouhou životností
  • Jednoduchá výměna filtrů click systémem bez nutnosti odborného servisu
  • Filtry s pružinovým uzávěrem zabraňující úniku vody po dobu výměny filtrů
  • Jednoduchá instalace zařízení

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační jednotky
Kapacita filtru RO: 3 roky
Kapacita filtru GAC: 1 rok
Kapacita filtru PP+CB: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: