Filtrační konvice EIVA (bíla)

Kód: FILQUJUGWH
1 075 Kč
Momentálně nedostupné

Filtrační konvice Quell EIVA je určena pro ty (náročné), kteří chtějí pít vodu opravdu zbavenou chlóru, nečistot a škodlivých látek.

Díky unikátní filtrační technologii zlepšujte chuť vody, odstraňuje chlór, těžké kovy a mikroplasty, odstraňuje 99,9% bakterií, mikroorganismů, virů a zbytků léků.

Účinnost filtrace je násobně vyšší oproti běžně dostupným konkurenčním výrobkům, což potvrzuje i nezávislý laboratorní test.

Každý člen vaší rodiny ocení doma či na dovolené jistotu, že se díky technologii vyvinuté pro NASA napijí vždy zdravé a nezávadné vody.

Měsíční náklady na filtraci: od 120 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na trhu je velké množství filtračních konvic, které navzájem soupeří designem, cenou či „nejdokonalejším časovačem“, který vás upozorní na potřebu výměny filtru.

Proč si ale vlastně filtrační konvici pořizujete?

Protože vám záleží na tom jakou vodu pijete. Nechcete v ní mít nejen chlór a mechanické nečistoty, ale ani těžké kovy, mikroplasty, bakterie, mikroorganismy, viry, zbytky léků či jiné nečistoty. Zatímco většina konvic se zaměřuje jen na takzvané „konvice“. senzorické vlastnosti vody, Quell reálně odstraňuje z vody více nečistot než jakákoli jiná filtrační konvice.

Srdcem konvice Quell je filtrační vložka Disruptor™. Je to je unikátní filtrační technologie, která nejen redukuje chlór, odstraňuje zápach z vody a zlepšuje její chuť, ale navíc z vody odstraňuje patogeny a další kontaminanty jako baterie, viry, mikroorganismy, cysty, parazity, endotoxiny, zbytky léčiv, těžké kovy (olovo, železo, měď) a mikroplasty.

Proto si můžete filtrační konvici Quell vzít s sebou třeba i na dovolenou do zahraničí a připravit si bezpečnou vodu k pití pro sebe a svou rodinu kdekoli jste.

Není konvice jako konvice

Významný rozdíl oproti uhlíkovým filtrům (používaných ve většině běžných konvic) je v účinnosti filtrace. Pokud je pro vás podstatné do jaké míry vaše konvice odstraňuje nečistoty z vody, podívejte se na rozdíly v účinnosti filtračních konvic v tomto laboratorním testu nebo v této přehledné tabulce:

Quell jug test CZ 

Filtrační konvice Quell neodstraňují z vody minerály. Proto je-li vaším cílem měkčí voda (zamezit tvorbě vodního kamene), zvažte použití reverzní osmózy.

Životnost filtrační vložky

Díky zvýšené kapacitě filtračního média je doporučený interval výměny filtrační vložky až 3 MĚSÍCE. To představuje náklady na kvalitní filtraci vody MÉNĚ než cca 120 Kč na měsíc!

Chcete-li pít chutnou vodu opravdu zbavenou nežádoucích nečistot, Quell bude pro Vás rozhodně nejlepší volba.

Máte další dotazy?

Podívejte se na ty nejčastější (FAQ)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační jednotky
Objem: 1,6 litrů
Kapacita filtra: 480 litrů / 3 měsíce
5
8x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.4.2024
Dobrý den. Vše na jedničku. Naprostá spokojenost a voda je bez zápachu chlóru a výborná. Děkuji
5
HK Avatar autora | 15.1.2024
Výborná chuť vody.
5
EK Avatar autora | 1.1.2023
Ok.
5
RH Avatar autora | 22.6.2022
Právě vyzkoušeno, chuť vody oproti kohoutkové odstáté opravdu mnohem lepší. Byl by dobrý indikátor výměny filtru. Oceňuji jeho delší živostnost a schopnost odstranění vícero nežádoucích látek oproti ostatním konvicím. Celkově spokojenost.
3
JR Avatar autora | 24.5.2022
Výrobce se chlubí mnohem lepší filtrací než má konkurence. Nepodařilo se mi ale nikde dohledat nezávislý test, nezbývá než důvěřovat, že tomu tak je. Co se nepovedlo, je zvedání nalévacího víčka. Zvedá se palcem pomocí zobáčku, který je ale moc krátký. Víčko se ochotně zvedne, vzápětí krátký zobáček zpod palce vyklouzne a víčko se zavře.
Q Avatar autora Quell.cz (Administrátor) 23.6.2022
Testy účinnosti filtrace (včetně konvic) provedené nezávislou laboratoří naleznete na této lince: https://quell.eu/cs/testy/. Odkaz na testy naleznete také na banneru na eshopu s označením "Laboratorní testy".
5
AV Avatar autora | 21.4.2022
Zatím konvici používám krátkou dobu, ale chuťově je voda dle mého daleko kvalitnější. Pachuť chlóru je pryč. Jsme spokojeni.
5
TZ Avatar autora | 4.3.2022
Kvalita vody se mi zdá výborná. Otvor konvice na výlev vody je úzký. Voda vytéká pomalu. Ale to je malá vada. Dá se na to zvyknout.
4
BM Avatar autora | 4.3.2022
konev jsem zakoupila s tím, že filtr vydrží cca tři měsíce, na rozdíl od konvice Britta, kde je třeba filtr měnit každý měsíc, zatím konev používám týden, tak neumím přesně vyhodnotit,
5
Z Avatar autora | 4.1.2022
S filtrační konvicí EIVA jsme spokojeni, voda chutná lépe.
5
MK Avatar autora | 20.12.2021
Je to výborné, voda chutná.