Filtrační konvice EIVA (modrá)

Kód: FILQUJUGBL
1 075 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Filtrační konvice Quell EIVA je určena pro ty (náročné), kteří chtějí pít vodu opravdu zbavenou chlóru, nečistot a škodlivých látek.

Díky unikátní filtrační technologii zlepšujte chuť vody, odstraňuje chlór, těžké kovy a mikroplasty, odstraňuje 99,9% bakterií, mikroorganismů, virů a zbytků léků.

Účinnost filtrace je násobně vyšší oproti běžně dostupným konkurenčním výrobkům, což potvrzuje i nezávislý laboratorní test.

Každý člen vaší rodiny ocení doma či na dovolené jistotu, že se díky technologii vyvinuté pro NASA napijí vždy zdravé a nezávadné vody.

Měsíční náklady na filtraci: od 120 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na trhu je velké množství filtračních konvic, které navzájem soupeří designem, cenou či „nejdokonalejším časovačem“, který vás upozorní na potřebu výměny filtru.

Proč si ale vlastně filtrační konvici pořizujete?

Protože vám záleží na tom jakou vodu pijete. Nechcete v ní mít nejen chlór a mechanické nečistoty, ale ani těžké kovy, mikroplasty, bakterie, mikroorganismy, viry, zbytky léků či jiné nečistoty. Zatímco většina konvic se zaměřuje jen na takzvané „konvice“. senzorické vlastnosti vody, Quell reálně odstraňuje z vody více nečistot než jakákoli jiná filtrační konvice.

Srdcem konvice Quell je filtrační vložka Disruptor™. Je to je unikátní filtrační technologie, která nejen redukuje chlór, odstraňuje zápach z vody a zlepšuje její chuť, ale navíc z vody odstraňuje patogeny a další kontaminanty jako baterie, viry, mikroorganismy, cysty, parazity, endotoxiny, zbytky léčiv, těžké kovy (olovo, železo, měď) a mikroplasty

Proto si můžete filtrační konvici Quell vzít s sebou třeba i na dovolenou do zahraničí a připravit si bezpečnou vodu k pití pro sebe a svou rodinu kdekoli jste.

Není konvice jako konvice

Významný rozdíl oproti uhlíkovým filtrům (používaných ve většině běžných konvic) je v účinnosti filtrace. Pokud je pro vás podstatné do jaké míry vaše konvice odstraňuje nečistoty z vody, podívejte se na rozdíly v účinnosti filtračních konvic v tomto laboratorním testu nebo v této přehledné tabulce: 

Quell jug test CZ

Filtrační konvice Quell neodstraňují z vody minerály. Proto je-li vaším cílem měkčí voda (zamezit tvorbě vodního kamene), zvažte použití reverzní osmózy.

Životnost filtrační vložky

Díky zvýšené kapacitě filtračního média je doporučený interval výměny filtrační vložky až 3 MĚSÍCE. To představuje náklady na kvalitní filtraci vody MÉNĚ než cca 120 Kč na měsíc!

Chcete-li pít chutnou vodu opravdu zbavenou nežádoucích nečistot, Quell bude pro Vás rozhodně nejlepší volba.

Máte další dotazy?

Podívejte se na ty nejčastější (FAQ)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační jednotky
Objem: 1,6 litrů
Kapacita filtra: 480 litrů / 3 měsíce
5
21x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 25.3.2024
Spokojená.
5
JP Avatar autora | 6.3.2024
Je naprosto úžasný
5
JM Avatar autora | 28.2.2024
Jsem velmi spokojená.
4
Avatar autora | 3.1.2024
Velmi spokojená
5
VD Avatar autora | 30.11.2023
Jsem velmi spokojená. 👍
5
EK Avatar autora | 28.11.2023
Ano,jsme spokojeni.
5
KS Avatar autora | 21.11.2023
Jsem velmi spokojená, voda je chutná, jen filtrování trvá déle než u jiných konvic....
5
ZP Avatar autora | 24.10.2023
Velmi spokojená.
5
HZ Avatar autora | 21.7.2023
Tato konev je vyhovující a jsem moc spokojená a hned jsem doporučila kamarádce , jinak kdyby byl indikátor bylo by to ještě lepší
5
ES Avatar autora | 12.4.2023
Zatím ho mám krátce, ale konvice funguje bez problémů, předpokládám, že tak jak má.
4
RH Avatar autora | 9.12.2022
Spokojeni, kupovali jsme druhou jako dárek a doporučili konvici i sousedům, kteří ji také pořídíli. Jen při vylévání filtrované vody do sklenice se někdy zasekává pohyblivá část víka a voda teče mimo. A byl by dobrý indikátor výměny filtru. Filtr jsme měnili po dvou a půl měsících, kdy voda už překapávala dlouho a po kapičkách a už neměla tak dobrou chuť. Tak to bereme jako indikátor :-)
5
BK Avatar autora | 7.11.2022
Jsem nadmíru spokojená
5
Avatar autora | 27.7.2022
Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží. Maximální spokojenost.
5
DK Avatar autora | 6.7.2022
Omlouvám se ale zatím jsem ještě produkt nepoužila. Jinak pokud se týká dodání objednaného zboží a platby při převzetí, všechno bylo naprosto perfektní.
5
LP Avatar autora | 17.6.2022
Super
5
JF Avatar autora | 6.6.2022
Kvalitu přefiltrované vody nemohu soudit, protože doma nemám laboratoř na její rozbor a vzorky před a po jsem nikam neposílal. Mě i dětem po přefiltrování chutná lépe. Jinak konvice samotná by mohla být lepší. Voda se filtruje pomalu, což zřejmě s přihlédnutím k vlastnostem filtru nelze nějak urychlit. Nalévací zobáček nevydává moc "uhlazený" proud nalévané vody, tudíš při nalévání třeba do PET lahve bez trychtýře se ne vždy dá přesně trefit. Chtěl jsem ji vzít na dovolenou do Egypta, ale nemám odvahu ji převážet v kufru. Všichni dobře víme, jak se se zavazadli na letištích zachází a já opravdu nebudu riskovat její poškození.
Q Avatar autora Quell.cz (Administrátor) 23.6.2022
Testy účinnosti filtrace (včetně konvic) provedené nezávislou laboratoří naleznete na této lince: https://quell.eu/cs/testy/. Pro turistiku a cesty do zahraničí doporučujeme filtrační láhev NOMAD, která je ideálním a praktickým řešením pro tyto účely.
5
IK Avatar autora | 23.5.2022
Super
5
JP Avatar autora | 9.5.2022
Jsem spokojená a doporučuji ostatním!!
5
DR Avatar autora | 25.4.2022
Pěkný design.
5
TK Avatar autora | 14.4.2022
Voda má úžasnou chuť. Filtrační konvice má pěkný design. Jsme moc spokojeni.
5
HK Avatar autora | 28.3.2022
Jsme moc spokojeni. Voda je nádherně průzračná, bez zápachu, bez chlóru. Vzhledově jsou láhev i konvice moc pěkné. Dobrá koupě. Všem doporučuji.
5
MG Avatar autora | 15.3.2022
Zatím jsme neuzivali, budeme to mít na chatě ale věřím referencím i popisu a těšíme se jak to bude fungovat, později dam sám vědět mate-li zájem. Máme na chatě studnu, voda je chutná, čirá avšak s koliformnimi bakteriemi, takže léta dávám Savo. Teď to zkusíme s vaším produktem.
5
AM Avatar autora | 10.1.2022
Velmi spokojená, děkuji