Pultová filtrační jednotka

Kód: FILQUCTCBDR
4 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Elegantní, moderní design pultové filtrační jednotky Quell bude ladit s každou kuchyní. Zařízení je jednoduše připojitelné k vodovodní baterii, takže si budete moci okamžitě vychutnat čistou a skvěle chutnající vodu.

Ideální pro kutily a nájemníky, protože při instalaci filtrační jednotky není nutné vrtání. Vše potřebné k montáži je součástí balení. Zařízení s výškou 32cm a šířkou 21cm bezpečně sedí na protiskluzové podložce a je vybaveno s chromovým kohoutkem. Voda z filtrační jednotky Quell chutná lépe, protože je lepší. Mnohem lepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoustupňová filtrace

Tato filtrační jednotka je vybavena kombinací dvou filtrů: uhlíkový blok (CarbonBlock) a disruptor ™, čímž je dosaženo prakticky dokonalé filtrace vody. Filtrační jednotky Quell odstraní z vody všechny nežádoucí kontaminanty, jako jsou bakterie, parazity, viry, mikroorganismy, těžké kovy, chlor, zbytky léků, mikroplastů a mnoho jiných. Filtrací se odstraňuje zápach a zlepšuje chuť vody. Zároveň však zachovává ve vodě minerály, které jsou důležitou součástí pitné vody. Proces filtrace vody nevyžaduje vysoký tlak, elektřinu ani chemikálie, nic do vody nepřidává.

...

Filtrační technologie disruptor ™ patří mezi to nejefektivnější co je dnes na trhu dostupné. Díky principu elektroadsorpcie organické kontaminanty nejen zadržuje, ale také zneškodňuje. Disruptor byl donedávna využíván výlučně NASA.

Více informací o Disruptoru ™ naleznete zde.

Více informací o uhlíkovém bloku (CarbonBlock) naleznete zde.

 

Vlastnosti pultové filtrační jednotky Quell

 • Dvoustupňová filtrace (CarbonBlock + disruptor ™)
 • Odstraňuje více nečistot než kterýkoli jiný filtr bez potřeby elektrické energie
 • Dezinfekce anti-mikrobiálním stříbrem
 • Jednoduchá instalace na většinu vodovodních kohoutků
 • Montážní příslušenství v balení
 • Rychlá a bezeztrátová filtrace
 • Jednoduchá a rychlá výměna filtračních vložek
 • Průtok 2,5 l / min
 • Kapacita filtračních vložek: 3.000 l (kvalita vody může kapacitu ovlivnit)
 • Životnost filtračních vložek: 6 měsíců
 • Optimální tlak vody: 100-400 kPa
 • Systém může filtrovat vodu pouze v rozmezí 4-38 °C. NEPOUŽÍVEJTE horkou vodu!
 • Možnost kombinace filtračních vložek PP sediment, CarbonBlock, disruptor™.
 • 100% recyklovatelná (bez filtrů)

 

...

 

Potřebujete vůbec vodní filtr?

Pokud jste někdy přemýšleli nad kvalitou vody, která vám vytéká z kohoutku, můžete si být jisti, že byla důkladně otestována dříve než se k vám dostala a je jistě bezpečná. Ale je dost dobrá na pití?
Bezpečná pitná voda vyžaduje přísady, které často můžete cítit nebo ochutnat, například chlor nebo dezinfekční prostředek. Ten se přidává do vody za účelem ničení mikroorganismů a ochrany před opětovnou kontaminací při přechodu vody distribučním systémem. Při procesu zvaném flokulace, při kterém se z vody odstraňují suspendované částice, aby se zvýšila průzračnost vody, se používají chemikálie obsahující hliník. Přechodem pitné vody distribučním systémem se také do ní uvolňují drobné částice, přičemž nejstarší rozvody mohou obsahovat olovo.

Filtrování vody z vodovodu, přímo před jejím konzumací je nejlepším způsobem, jak všechny tyto nežádoucí přísady odstranit a zároveň tak výrazně vylepšit její chuť. Ve srovnání s koupí balených vod je i levnějším řešením a bez zbytečného vytváření ekologické zátěže.

 

Máte další otázky?

Viz nejčastější dotazy (FAQ).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační jednotky
Průtok: 2,5 litrů / min
Kapacita filtra: 3000 litrů / 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: